برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله ارزیابی عملکرد مدیریت دانش با مدل پایه های ساختمان مدیریت دانشو الویت بندی عوامل موثر برآن(تحقیق موردی: شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی) فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی عملکرد مدیریت دانش با مدل پایه های ساختمان مدیریت دانشو الویت بندی عوامل موثر برآن(تحقیق موردی: شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی) فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزیابی عملکرد مدیریت دانش با مدل پایه های ساختمان مدیریت دانشو الویت بندی عوامل موثر برآن(تحقیق موردی: شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی) فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی عملکرد مدیریت دانش با مدل پایه های ساختمان مدیریت دانشو الویت بندی عوامل موثر برآن(تحقیق موردی: شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی) فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات: 15
نویسنده(ها):
لاله حقیقت – دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار، گرایش استراتژیک، دانشگاه صنایع و معادن البرز

چکیده:
شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی (پیدک) با هدف طراحی و مهندسی پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است. شرکت پیدک با بکارگیری و مدیریت دانش به گونه ای سازماندهی شده است که شیوه های طراحی به کمک کامپیوتر، پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهها و دیگر پروژه های صنعتی را انجام می دهد. شرکت پیدک با اتکای بهدانش متخصصان فنی و با بهره گیری از شرکای مهندسی، قادر به اجرای تمام پروژه ها از ابتدا تا انتها، همینطور نوسازی و مرمت یا هر گونه تحقیق یا خدمات فنی در زمینه های نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. با توجه به اهمیت دانش و دارائی های نامشهود در این شرکت، می بایست سیستم مدیریت دانش مناسبی در شرکت استقرار یابد. در این راستا تعیین وضعیت موجود مدیریت دانش شرکت از ابعاد مختلف اهمیت بسزایی دارد. با تجزیه و تحلیل وضعیت مدیریت دانش می توان به شکاف های موجود در هر یک از عوامل پرداخته و پروژه های بهبود مناسبی را به اجرا درآورد. در این پژوهش از مدل پایه های ساختمان مدیریت دانش برای ارزیابی عملکرد مدیریت دانش استفاده شده است. روش انجام پژوهش پیمایشی بوده و جامعه آماری با تست کوکران تعیین شده است و برای الویت بندی عوامل مدیریت دانش در شرکت، از آزمون فریدمن استفاده شده است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله ارزیابی عملکرد مدیریت دانش با مدل پایه های ساختمان مدیریت دانشو الویت بندی عوامل موثر برآن(تحقیق موردی: شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی) فایل ورد (word)