برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله بهینه سازی پارامترهای جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی ورقهای فولادی St14با استفاده از(RSM) روش سطح پاسخ فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بهینه سازی پارامترهای جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی ورقهای فولادی St14با استفاده از(RSM) روش سطح پاسخ فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بهینه سازی پارامترهای جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی ورقهای فولادی St14با استفاده از(RSM) روش سطح پاسخ فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بهینه سازی پارامترهای جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی ورقهای فولادی St14با استفاده از(RSM) روش سطح پاسخ فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین همایش ملی پژوهش های کاربردی در برق، مکانیک و مکاترونیک
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
حسین نوروزی فروشانی – دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه صنعتی امیرکبیر)پلیتکنیک تهران(
اکبر علیمحمدی – دانشکده مهندسی مواد، دانشگاه آزاد واحد نجف آباد
محمد علیپور بهزادی – دانشکده فنی و مهندسی، دانشگاه شهید چمران اهواز

چکیده:
ورقهای فولادی کم کربن کاربرد زیادی در صنایع مختلف، بخصوص صنایع اتومبیل سازی دارند.انتظار میرود خواص مکانیکی و متالورژیکی اتصالات ایجاد شده جوابگوی این وسعت کاربرد باشد.جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی، یکی از روش های کاربردی اتصالدهی ورق ها بوده، و درصورتی که از پارامترهای بهینه در این فرایند استفاده گردد، می تواند این نیازها را برآورده سازد. لذا لازم است مقادیر بهینه پارامترهای جوشکاری که ابزار قدرتمندی در طراحی ،(RSM) اصطکاکی اغتشاشی معین گردد. با توجه به اهمیت موضوع در این تحقیق از روش بهینه سازی سطح پاسخ است،استفاده و آزمایشهای طراحی شده توسط این روش، اجرا شد. پارامترهای ورودی در این طراحی، سرعت دورانی، سرعت (DOE) آزمایشات خطی ابزار، قطر شانه و قطر پین بودند. همچنین استحکام کششی حاصل از جوش به عنوان پارامتر خروجی در نظر گرفته شده وتاثیر هریک از پارامترها بر روی آن به کمک تحلیلهای ریاضی و آماری بررسی شد. در ادامه جهت دستیابی به ورق جوشکاری شده با خواص مکانیکی و متالورژیکی مناسب مقادیر بهینه پارامترهای نامبرده محاسبه شد. در نهایت نتایج تئوری حاصل از مدل ریاضی با نتایج تجربی مقایسه، و ملاحظه شد، استحکامکششی جوش بیشتر از فلز پایه است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بهینه سازی پارامترهای جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی ورقهای فولادی St14با استفاده از(RSM) روش سطح پاسخ فایل ورد (word)